İzmir helva dağıtımıİzmir helva dağıtımı da tıpkı lokma dökümü gibi çok eski bir geleneğin bugüne kadar devam etmiş halidir. Bu topraklara özgü olan helva, lokma dağıtımı büyük bir manevi birlikteliğin anlam bulmuş halidir. Genelde cenaze evlerinde yapılıp konu komşuya dağıtılan bir yiyecektir. En yaygın yapılanı ise irmik helvası olup, un, peynir gibi diğer malzemelerle yapılanları da mevcuttur. Genelde çam fıstığı ile yapılır fakat sade bir şekilde yapılıp dağıtıldığı da oldukça sık bir şekilde görülmektedir.

İzmir helva dağıtımı sadece cenazelerde değil insanların bir dilekleri yerine geldiğinde, bir bebek dünyaya geldiğinde ve daha birçok farklı sebeplerden dolayı yapılmaktadır. Günümüzde halen evlerde yapılıp konu komşuya dağıtılan bir yiyecektir. Fakat cenaze gibi daha kapsamlı organizasyonlarda bizim gibi işini profesyonel bir şekilde yapan firmalardan yardım alınmaktadır.

İzmir’in neresinde olursa olsun çok uygun fiyatlarla İzmir helva dağıtımı hizmetini yerine getirmekteyiz. Randevularınızı en az beş gün öncesinden yapmanız bizim için hazırlanma anlamında yeterli bir süredir. Üretimlerimizde kullandığımız ürünler her zaman doğal malzemelerden oluşmakta olup hiçbir şekilde yapay tatlandırıcı gibi ürünler kullanmamaktayız. Deneyimli ve profesyonel firma çalışanlarımız size her konuda yardımcı olacaktır. İmalattan dağıtıma kadar üretimin bütün aşamalarında azami temizlik kurallarına uyarak son derece sağlıklı ve lezzetli ürünler ortaya çıkarmaktayız.

İzmir Helva Siparişleri

İzmir helva dağıtımıMenekşe lokma firması İzmir lokma, saray lokma dökümünün yanı sıra İzmir helva dökümü hizmeti de veren bir firmayız. Çeşitli özel günlerinizde lokma tatlısı yerine farklı bir alternatif olan helva dökümünü de düşünebilirsiniz. Bazı müşterilerimiz uygun fiyatından dolayı pilav dağıtımı yerine helva dağıtımını tercih etmektedirler. Çam fıstıklı, fındıklı ve antep fıstıklı gibi değişik süslemelerle sunum gerçekleştirmekteyiz.

İçine süt konularak yapılana sütlü irmik helvası, irmik unu yerine normal unla yapılana un helvası ismi verilmekte olup ana malzeme değişikliğine göre farklı isimler verilmektedir.

İzmir helva dağıtımı yaparken dikkat edilecekler

Bütün imalatlarımızda olduğu gibi helva dökümünde de birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Helva dağıtımını işinde uzman ustalarımız tarafında yapılıp, sağlıklı ve temiz bir şekilde halka dağıtımı yapılmaktadır. Baştan sona üretim ve dağıtımın bütün aşamalarında sağlıklı ve temiz bir üretim için gerekenler yapılmaktadır. Sizde sağlıklı ve lezzetli bir helva dağıtımı yaptırmak istiyorsanız hemen iletişim sayfamızda yer alan numaradan bize ulaşabilirsiniz.