Şirinyer lokmaŞirinyer lokma demek çoğu kişi için Buca lokma ile eş anlamlıdır. Oysa Şirinyer ve Buca lokma dökümü arasında dünyalar kadar fark vardır. Birçok lokmacı burada hem lokma dökümünü çok ister hem de hiç istemez. Çok ister çünkü burada lokma dağıtımı çok hızlı bir şekilde bitmesi mümkündür. Böylece ikinci bir işe rahatlıkla gidilebilmektedir. Hiç istemezler çünkü burada aracın park yeri sorunu oldukça fazladır. Eğer aracınızı park edecek yer bulabilirseniz çok şanslısınızdır.

Şirinyer lokma dökümü daha çok iş merkezlerinin yoğun bir şekilde toplandığı yerde yapılmaktadır. Burada lokma çeşidi olarak saray lokma en çok tercih edilen ve doğru bir seçimdir. Buca lokma ise hem işyerleri hem de halkın ikamet ettiği bir yerdir. Burada ise isteğe ve konuma bağlı olarak İzmir lokma dökümü de yapılabilmektedir. İster Şirinyer’de isterseniz de Buca’da olsun biz birinci sınıf bir lokma dağıtım hizmeti vermekteyiz.

Şirinyer Lokma Firması

Şirinyer lokma firması olmak konumdan dolayı zordur dedik. Fakat burada lokma dökmenin bir zorluğu daha vardır. Oda burada lokma dökümü üst seviyelerde olmak zorundadır. Her önüne gelen lokma firması burada iş yapamaz. Burada insanlar sağlıklı ve temiz bir üretime çok önem verirler. Eğer maskesiz hele ki pandemi dolayısı ile maskenin önemini herkesin çok daha iyi kavradığı bir noktada iş yapmanız çok yadırganır. Ve hemen bir uyarı alırsınız.

Sağlıklı bir lokma dökümü için önce temizlik ve kişisel korunma çok önemlidir. Maske, eldiven, önlük, bone bunlar bir lokmacıda mutlaka bulunması gereken araçlardır. Elbette bu araçlar öyle süs diye takılan aparatlar değildir. Bunların işlevsel olduğunun gösterilmesi gerekir. Yani maskeniz düzgün bir şekilde ve temiz olmalıdır. Keza önlüğünüzde tertemiz ve muntazam olmalıdır. Sadece sizin üstünüz başınız temiz değil aynı zamanda kullanmış olduğunuz mutfak araç ve gereçleri de temiz bir şekilde tutmak önemlidir. Menekşe lokma olarak temiz ve sağlıklı üretim yapmak bizim işimizdir diyoruz.

Şirinyer Lokmacı

Şirinyer lokmaGüzel İzmir’in Lokma seven Bucalı vatandaşları, Sevgili Şirinyerliler; Menekşe İzmir Lokma siz değerli hemşerilerimiz gönül rahatlığı ile hayırlarını yapabilsin lokma döktürebilsin diye Hizmetinizdedir.

Şirinyer İzban’ın kalabalığından sıyrılmış ve karşınızda Menekşe lokma gezici lokma dökme aracını görüyorsunuz, o lokmayı döktürene Allah razı olsun demez misiniz? Bizce de dersiniz. Biz yaptığımız işi ticaret değil hayır işi olarak görüyoruz çünkü temelinde dayanışma paylaşma var.

Şirinyer lokma firması arıyorsanız sizden ricamız merdiven altı sağlıksız koşullarla çalışan şahıslardan uzak durun küçük rakamları göz ederek insanların sağlıklarıyla oynamayın Şirinyer lokma fiyatlarını fiyatlarımız sayfasından ya da telefon numaramızdan bulabilirsiniz.

İzmir Menekşe lokma Buca Şirinyer’de bir telefon kadar yakınınızda istediğiniz saatte istediğiniz yerde yeter ki arayıp randevu alın hemen aramak için telefonumuz : 05372436187